Ostraha prodejny Penny Market

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Služby zákazníkům

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: Rudná 2973, Ostrava - Vítkovice
1. kontakt e-mailem, telefonicky v pracovní dny od 8:00 - 17:00 hod. Pro informaci ohledně pracovního místa volat na uvedený telefon. Nechodit na pobočku.

Náplň práce: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku,dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii při zadržení osob páchající trestnou činnost.

Požadujeme: Dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost,věk od 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe výhodou, není však podmínkou. Certifikát strážného zajistíme. Možnost práce i na DPP. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.

Nabízíme: práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o.

Adresa:
Rudná 2973 ,70300
Kontakt:
721 954 166
Kontaktní osoba:
Svatava Šašková
Internet:

Reagovat na nabídku Ostraha prodejny Penny Market