Vedoucí prodejny

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Management,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Požadujeme: ideálně vyučení v oboru. Praxe v obchodu výhodou.
Náplň práce: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně.
Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě Kč 120,- příspěvek na penzijní připojištění, půjčky pro zaměstnance, příspěvek na rekreaci a dětské tábory, příspěvek na masáže, odměny při životním a pracovním výročí, kvalitativní prémie, poukázky na nákup zboží, pracovní volno 3 dny.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 311548729 (Po-Pá, 6:00-13:30 hod.) nebo e-mailem personalni@coophorovice.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: COOP Hořovice, družstvo

Adresa:
Kuštova 1769 ,26901