Procesní specialista SAP HT

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací,IT - správa systémů hardware

Popis pracovní pozice:

První kontakt emailem: Jana.soukupova@dbschenker.com
- Zodpovědnost za řešení opakujících se systémových nesrovnalostí a reporty
- Schopnost ovládat systémové procesy v SAP u všech oddělení
- Analyzování, implementování a sdílení řešení. Testování nových verzí a navrhování změny
systému.
- Dohlížení na vedení projektů podle stanovaného časového plánu a budgetu
- Spolupráce při definici metodických postupů ve skladu
- Tvorba aplikační dokumentace

Stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní/životní pojištění, výhodný tarif
T-mobile, Multisportkarta,odměna za loajalitu, možnost růstu

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: SCHENKER spol.s r.o.

Adresa:
Za Panskou zahradou 1018 ,25219
Internet:

Reagovat na nabídku Procesní specialista SAP HT