MISTR/MISTROVÁ

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Chemie a potravinářství,Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

z:31/10/2023 a:12/12/2023
Náplň práce:
- zajištění plynulého chodu výroby na středisku
- technické, organizační a personální vedení výrobního týmu
- koordinace práce, dozor nad plněním výroby
- příprava výrobků pro expedici
- možnost práce o víkendu.
Požadujeme:
- SŠ se zaměřením na potravinářskou technologii výhodou
- praktické zkušenosti na obdobné pozici 2 a více let výhodou
- velmi dobré organizační schopnosti, logické myšlení
- schopnost vést, motivovat a odměňovat tým
- znalost práce na PC, MS Office.
Nabízíme:
- stravenky, penzijní připojištění.
Kontakt telefonicky, emailem.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Beskyd Fryčovice, a.s.

Adresa:
Fryčovice 606 ,73945