Penzijní, finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Personalistika a lidské zdroje

Popis pracovní pozice:

ASISTENTI PORADCE
Nástup možný po dohodě ihned.
POŽADUJEME: Práce na PC - Excel, Word, Office - podmínkou. ŘP sk. B - výhodou, ne podmínkou.
NÁPLŇ PRÁCE: Komunikace emailem s institucemi a klienty, někdy i po telefonu. Jedná se o naše stávající klienty.
NABÍZÍME: V případě zájmu, je možné uzavřít DPP/DPČ, vše dle domluvy se zaměstnavatelem. Nabízíme zaměstnanecké výhody dle dohody a výkonu.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky, pan Radovan Filip, tel.: 774 166 115, nebo emailem na adresu: radovan.filip@freedomfs.cz
ov.tel. 28.2.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Radovan Filip

Adresa:
Svárov 714 ,75501

Reagovat na nabídku Penzijní, finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté