PRODUKT MANAŽER/MANAŽERKA - PRACOVNÍK/PRACOVNICE ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

TŘ z:13/3/2024
Požadujeme:
- vynikající polský jazyk slovem i písmem
- znalost práce s PC, internetu
- základní znalost angličtiny, případně němčina výhodou
- preciznost, komunikativnost, reprezentativní vystupování, nadšení pro sport a pro obchod
- schopnost jednání, chuť se učit a získávat obchodní praxi.
Nabízíme:
- stravenky, příspěvky na sport - golf, oblečení.
Kompletní info a formulář pro přihlášení do výběrového řízení pouze na http://www.golfprovsechny.cz/prace

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Polština

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Golf Brothers, s.r.o.

Adresa:
Ropice 142 ,73961

Reagovat na nabídku PRODUKT MANAŽER/MANAŽERKA - PRACOVNÍK/PRACOVNICE ZÁKAZNICKÉHO SERVISU