Traktorista do živočišné výroby

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
Doprava a logistika,Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: poliklinika - Farma Nové Lhotice

NÁPLŇ PRÁCE: rozvoz krmení po střediscích živočišné výroby, krmivář
Požadujeme: pracovitost a zodpovědnost, zkušenosti s obsluhou manipulátoru vítána.
Nabízíme: pevná pracovní doba, jistotu dlouhodobé práce na plný úvazek, zázemí stabilní společnosti, pravidelný výplatní termín.

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle, nebo na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně Pohled 26, 538 21 Slatiňany, ale po předchozím telefonickém nebo e mailovém kontaktu.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: AGRO Liboměřice a.s.

Adresa:
Mladoňovice 1 ,53821
Internet:

Reagovat na nabídku Traktorista do živočišné výroby