Projektový manažer

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Právo justice a legislativa

Popis pracovní pozice:

24224 Specialisté podpory podnikání, správci projektů
ZamK
Kontakt osobně po předchozí domluvě, e-mailem kamil.kret@libertysteelgroup.com, telefonicky Po-Pá 8-16 hod. 725 650 377.

Náplň práce: Plánování a příprava schůzí, tvorba zápisů z porad a jednání, zodpovědnost za zpracování dokumentů, podpora řízení strategických projektů společnosti, technické poradenství, komunikace s jednotlivými provozy, příprava technických podkladů pro jednání managementu.

Požadovaný profil: Výborná znalost anglického jazyka a českého jazyka, znalost ukrajinského jazyka výhodou, výborná znalost procesů hutní výroby, zkušenosti s projektovým řízením, praxe v hutním podniku podmínkou, min. bakalářské vzdělání.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Liberty Ostrava a.s.

Adresa:
Vratimovská 689 ,71900
Kontakt:
725 650 377
Kontaktní osoba:
Kamil Kret