Hutník ocelář

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Výroba provoz a řemesla,Průmysl

Popis pracovní pozice:

81211 Obsluha zařízení na hutní zpracování kovů
ZamK
Kontakt osobně po předchozí domluvě, e-mailem kamil.kret@libertysteelgroup.com, telefonicky Po-Pá 8-16 hod. na č. 725 650 377.

Náplň práce:
- obsluhuje tandemové pece a plynová zařízení,
- koordinuje sázení pece,
- vykonává vazačské práce,
- zodpovídá za řádný stav tandemové pece a jejího doprovodného zařízení,
- pravidelně kontroluje pecní agregát.

Požadovaný profil: praxe na obdobné pozici, vzdělání v oboru metalurgie nebo zpracování kovů, znalost hutního průmyslu, schopnost práce ve výškách, potenciál na zaučení na vyšší pozice.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Liberty Ostrava a.s.

Adresa:
Vratimovská 689 ,71900