Servírka / Číšník - DPP (18,75 hodin týdně, 2 týdny v měsíci)

Typ pracovního poměru:
Dohoda o provedení práce
Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Gastronomie a cestovní ruch

Popis pracovní pozice:

1. kontakt telefonicky v Po-Čt v době od 7:30 do 13:00 hodin, e-mailem, osobně. Tel.: 597 479 314, 597 479 262, e-mail: bystronova@fite.cz, pavlikova@fite.cz
Požadavky: životopis s přehledem dosaženého vzdělání, přehled zaměstnání, výuční list, rekvalifikace, doklad osvědčující odbornost, doklad k výběrovému řízení, trestní bezúhonnost, znalost AJ, NJ výhodou (hovorově). Osloveni budou POUZE kandidáti, kteří splní požadavky.
Praxe výhodou, pracovní doba Po- Pá, ranní, směna 10:30 do 14:15 hodin. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ). Nástup IHNED.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: F I T E a.s.

Adresa:
Výstavní 2224 ,70900

Reagovat na nabídku Servírka / Číšník - DPP (18,75 hodin týdně, 2 týdny v měsíci)