Seřizovač/ka *

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

SEŘIZOVAČ/KA *
POŽADUJEME: manuální zručnost, spolehlivost, důslednost, pečlivost, praxe v oboru výhodou, ale rádi si Vás zaučíme
Náplň práce: běžné opravy a údržba strojů a zařízení, preventivní prohlídky strojů a zařízení umístěného na přiděleném středisku
NABÍZÍME:jistota stabilního a dlouhodobého zaměstnání v prosperující společnosti s
dlouholetou tradicí; zaměstnanecké baličkvtrnaso/uzenina) v min. hodnotě 200,-Kč/týden; roční bonus, mimořádné bonusy pří zisku společnosti, odměny za odpracované roky a jubilea; až 6 dnů sick days; příspěvek na ubytování nebo dopravu s trvalým bydlištěm vzdáleným více jak 25 km ; příspěvek na penzijní připojištění až 800,- Kč/měsíc; každoroční vyhlášení 15-ti nejlepších pracovníků s Zaměstnanecké jednorázovou odměnou 15.000,- Kč; závodní stravování (snídaně, obědy, večeře - výběr ze dvou jídel); odměna za doporučení nového kolegy 20.000,- Kč; údržba
pracovního oblečení plně ve firemní režii; vedení účtu u KB a ČSOB zdarma; právní poradenství pro zaměstnance; týdenní lázeňské pobyty (1 x za tři roky plně hrazeny zaměstnavatelem); kurzy angličtiny a němčiny ZDARMA; slevové karty na nákupy ve vybraných prodejnách našich partnerů; firemní akce, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky atd.
První kontakt: emailem na adresu prace@krasno.cz zn. Seřizovač/ka, telefonicky na čísle 571 855 217

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MP Krásno, a.s.

Adresa:
Hranická 430 ,75701