Strážník městské policie

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Státní a veřejná správa

Popis pracovní pozice:

1. kontakt TELEFONICKY, E-MAILEM, OSOBNĚ v době 8:00 - 14:30 hodin. Tel.: 950 739 426, e-mail: info@mpostrava.cz
Podmínky přijetí uchazeče o povolání strážníka dle zákona č. 553/1991 Sb., o obecní policii.
Strážníkem může být občan České republiky, který:
a) je bezúhonný
b) je spolehlivý
c) je starší 18 let
d) je zdravotně způsobilý (po zhodnocení zdravotního stavu poskytovatelem pracovně lékařských služeb)
e) dosáhl středního vzdělání s maturitní zkouškou

Upozorňujeme na skutečnost, že MP zahájí VŘ s uchazečem, který splňuje zákonem stanovené podmínky, a který doručí všechny požadované doklady, a to Žádost o zařazení do VŘ, životopis, motivační dopis a úředně ověřenou kopii nejvyššího dosaženého vzdělání (více informací na http://www.mpostrava.cz).

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, výhody dle sociálního fondu MP

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Statutární město Ostrava

Adresa:
Nemocniční 3328 ,70200
Internet:
www.mpostrava.cz