kuchař/ka

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Chemie a potravinářství

Popis pracovní pozice:

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- příprava teplé i studené kuchyně
- vyučení v oboru není nutné, požadavkem je dobrá praxe, znalost ovládání kuchyňských přístrojů, kladný vztah k práci, pracovitost, pečlivost, spolehlivost
- doba určitá 1 rok s možností prodloužení, PD krátký/dlouhý týden, možnost práce i na zkrácený úvazek - na dohodě
- Kontakt osobní na pracovišti nebo telefonický Po-Pá, 09:00 - 21:00 hod. (pan Zubík, tel.: 606 549 516), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: hr@cerny-orel.eu. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ČERNÝ OREL pivovar s.r.o.

Adresa:
Velké náměstí 24 ,76701
Internet:
www.cerny-orel.eu