Zdravotní sestra

Lokalita:
Jihočeský kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

Požadujeme: způsobilost k právním úkonům, zaměstnavatel si může vyžádat doložení trestní bezúhonnosti, zdravotní způsobilost, schopnost práce v týmu, dobré komunikační dovednosti, znalost práce na PC.
Nabízíme: nástupní plat min. 29 430 Kč, přátelský kolektiv, směnný nepřetržitý provoz ve 12-ti hodinových směnách, možnost domluvy zkráceného úvazku, příležitost k dalšímu vzdělávání, 5 týdnů dovolené, bezplatné stravování, motivační osobní ohodnocení. Uvedený nástupní plat je pouze orientační, platové zařazení bude provedeno na základě počtu let započitatelné praxe.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Dům seniorů Kdyně, příspěvková organizace

Adresa:
Pod Korábem 669 ,34506