vedoucí Litoměřické pobočky Naděje

Lokalita:
Ústecký kraj
Administrativa a organizace,Management,Personalistika a lidské zdroje

Popis pracovní pozice:

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici vedoucí/ho Litoměřické pobočky NADĚJE. Jedná se o pozici, která řídí a koordinuje provoz a rozvoj sociálních služeb poskytovaných na území Litoměřicka a Lovosicka. Vedoucí pobočky zodpovídá za provoz a za udržení kvality a profesionality těchto služeb, zároveň se podílí na plánování rozvoje celé pobočky. Rádi bychom do našeho týmu získali odborníka s praxí v sociální práci i zkušeností s řízením a vedením lidí. Předpokládáme základní znalost v oblasti vícezdrojového financování služeb, v projektovém řízení i v oblasti výkaznictví přímé péče.

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI BYSTE MĚLI MÍT:
- VŠ vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 sb. na pozici sociálního pracovníka
- zkušenosti v přímé péči alespoň tři roky
- zkušenosti ve vedoucí funkci alespoň dva roky
- velmi dobré organizační a řídící schopnosti
- smysl pro týmovou práci
- schopnost aktivně komunikovat a jednat s lidmi
- reprezentativní vystupování
- pečlivost, zodpovědný a proaktivní přístup
- sociální cítění
- občanská bezúhonnost
- ztotožnění s posláním organizace
- uživatelská znalost práce na PC na dobré úrovni
- řidičské oprávnění typu B

VÝHODOU JSOU:
- zkušenosti v sociálních službách v neziskovém sektoru
- orientace v problematice financování sociálních služeb

NABÍZÍME:
- zázemí velké celostátní organizace působící po celé ČR, která poskytuje pomoc lidem v nouzi již od roku 1990
- zaměstnání na plný úvazek s dlouhodobou perspektivou
- práci v příjemném prostředí a v malém kolektivu
- podíl na rozvoji organizace
- místo výkonu zaměstnání: Litoměř

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: NADĚJE

Adresa:
Pražská 992 ,41201
Internet:

Reagovat na nabídku vedoucí Litoměřické pobočky Naděje