Information Security Risk Management Specialist

Obor:
Právo justice a legislativa

Popis pracovní pozice:

Doubravská Anna, e-mail: anna.doubravska@deutsche-boerse.com
Vaše povinnosti:
o Hodnocení rizik zabezpečení informací, zajišťujete řádnou identifikaci rizik v souladu s rámcem bezpečnosti informací a sledování/hlášení o nápravách.
o Přispíváte k implementaci rámce informační bezpečnosti a účastníte se auditů informační bezpečnosti,
o Navážete důvěryhodné vztahy s našimi obchodními partnery, např. Chief Information Security Officers
o Oznamujete, eskalujete a poskytujete řešení problémů s kybernetickou bezpečností.
o Udržujete si aktuální znalosti z oboru informační bezpečnosti, včetně povědomí o inovativních řešeních/procesech informační bezpečnosti, nově vznikajících standardech a nový hrozbách.

Tvůj profil:
o Bakalářský a/nebo magisterský titul v oboru informační technologie, kybernetická bezpečnost, obchodní informatika nebo srovnatelné zkušenosti v oboru informační/kybernetická bezpečnost nebo IT audit
o Certifikace jako ISO/IEC 27001 Lead Implementer/Auditor, CRISC, CISA nebo podobné jsou výhodou
o Znalost obecných právních a regulačních rámců ve finančním odvětví, například směrnice EBA o ICT, zákon EU o kybernetické bezpečnosti a řízení bezpečnostních rizik
o Průmyslové normy jako ISO/IEC 2700x nebo NIST
o Analytické dovednosti, kritické myšlení, schopnost identifikovat problémy a navrhovat řešení
o Angličtina slovem i písmem

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Deutsche Börse Prague Branch

Adresa:
Praha ,Praha

Reagovat na nabídku Information Security Risk Management Specialist