Specialista/specialistka Business Intelligence

Lokalita:
Pardubický kraj
Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Jaká je náplň práce?
- spolupráce při nastavení nových a změnách stávajících procesů v příslušné oblasti s využitím maker v MS Excel a BI aplikací
- účast na přípravě datových požadavků Business Intelligence řešení Qlik Sense, návrh a vývoj aplikací v tomto prostředí
- vizualizace a příprava různých reportů a datových analýz v Qlik Sense
- tvorba a úprava maker s MS Excel na základě požadavků
- spolupráce na projektech a vývoji nových aplikací v rámci BI aplikací
- testování funkčnosti nových transakcí a zaškolování koncových uživatelů v Qlik Sense
- vyhledávání slabých míst ve stávajících procesech a návrh nápravných řešení s využitím BI aplikací a maker
- spolupráce s ostatními odděleními při řešení nestandardních situací
- tvorba, údržba a aktualizace pracovních instrukcí a další technické dokumentace
- odpovědnost za dodržování interních předpisů zaměstnavatele a zásad BOZP, PO a SER
- dle pokynů nadřízených další činnosti konané v rámci dané pracovní pozice
Co nabízíme?
- práci v příjemném kolektivu
- flexibilní pracovní dobu
- Cafetérii - ročně 3 000,- Kč na benefity z široké nabídky dle vlastní volby (divadla, masáže, lékárny, cestovky,...)
- pravidelnou roční revizi mzdy
- zvýhodněný T-mobile program pro Vás i Vaše příbuzné
- vzdělávání a podpora osobního rozvoje
- příspěvek na penzijní připojíštění po roce pracovního poměru u nás
- slevy u našich partnerů (Datart, Škoda Auto,...)
- firemní akce (např. Foxfestival) a teambuildingy
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně (U Zámečku 27, Pardubice, každou středu ve 13 hodin).

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: FOXCONN CZ s.r.o.

Adresa:
U Zámečku 27 ,53003

Reagovat na nabídku Specialista/specialistka Business Intelligence