Vedoucí kanceláře předsedy představenstva

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Administrativa a organizace,Management

Popis pracovní pozice:

1. kontakt e-mailem. CV a motivační dopis zašlete na holobradkovak@fsc-ov.cz. Upozorňujeme na skutečnost, že budeme kontaktovat pouze uchazeče, kteří splní výše uvedené požadavky.
Požadujeme: VŠ vzdělání právního nebo ekonomického směru; znalost platných právních předpisů (v oblasti účetnictví, veřejných zakázek, pracovního práva, daňových předpisů); praxe na obdobné pozici minimálně 5 let; ŘP sk. B - aktivní řidič; příjemné vystupování; pečlivost, flexibilita, organizační schopnosti, schopnost vedení zaměstnanců, výborná znalost práce na PC, výborná znalost českého jazyka, komunikativní znalost AJ výhodou, trestní bezúhonnost - čistý trestní rejstřík, ochotu stále se vzdělávat, časovou flexibilitu a ochotu cestovat; výhodou znalost norem jakosti; nástup možný IHNED

Náplň práce:
- vedení administrativních pracovníků společnosti
- zodpovědnost za veškerý oběh firemní smluvní dokumentace
- kontrola přijatých faktur a vyúčtování ostatních útvarů společnosti
- personalistika
- účast na výběrových řízeních uchazečů o zaměstnaní
- kontrola přípravy mezd společnosti
- kontrola zakázek společnosti a řešení sporů a reklamací s klienty v součinnosti s ostatními řediteli útvarů a obchodními manažery
- sepisování obchodní korespondence společnosti
- komplexní podpora organizace konferencí a seminářů, teambuildingů, společenských akcí
- příprava podkladů a účast na poradách vedení společnosti, vedení těchto porada a kontrola zápisů
- komunikace s klienty tvorba, kontrola a revize interních dokumentů společnosti, revize smluv, zpracování dokumentace dle zavedených systému jakosti, kore

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Čeština

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: F.S.C. BEZPEČNOSTNÍ PORADENSTVÍ, a.s.

Adresa:
Vítkovická 1994 ,70200
Internet:
www.fsc-ov.cz

Reagovat na nabídku Vedoucí kanceláře předsedy představenstva