Service Desk Operator

Obor:
IT - správa systémů hardware

Popis pracovní pozice:

Vaší náplní práce bude:
- Zajištění pravidelné a konzistentní komunikace s interními uživateli
- Zastřešení problémů na úrovní L1 a L2 support, návrh a realizace rychlého a efektivního řešení
- Analyzování a prioritizace Help Desk tiketů na základě IT SLA
- Správa M365 služeb a Azure infrastruktury
- Spolupráce s týmy napříč organizací.

Váš profil:
- plynulá angličtina
- znalost balíčku M365
- zkušenost v rámci zákaznickkého IT supportu
- znalost Sharepointu
- znalost Powershellu
- znalost MS Azure
- schopnost pracovat v týmu i samostatně
- zkušenost z mezinárodního prostředí

Zaměstnanecké výhody:
Dovolená: 25 dní/rok
Stravenky
Cafeterie / příspěvek na penzijní připojištění
Multisport karta
Zdravotní volno: 6 dní/rok

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: MSF Shared IT Services, z.s.

Adresa:
Zenklova 2245 ,18000