Application Operations Engineer

Obor:
Telekomunikace,IT internet multimédia

Popis pracovní pozice:

KONTAKT : Kučera Jiří, e-mail: jiri.kucera@deutsche-boerse.com

Vaše povinnosti:
o Implementovat a udržovat více instancí SAP, které tvoří prostředí SAP (vývoj, testování, školení a produkce), udržovat integritu prostředí SAP správou SAP TMS, abyste zajistili správnou propagaci všech konfiguračních a vývojových objektů
o Zavádět technické změny do prostředí pomocí strukturovaného přístupu, který minimalizuje rizika a dosahuje vysoké spolehlivosti, dostupnosti a výkonu každé instance SAP
o Navrhovat a implementovat optimální konfiguraci SAP pro maximalizaci výkonu a dostupnosti systému
o Distribuovat online pracovní zátěž uživatele SAP a monitorovat a spravovat pracovní zátěž úlohy SAP na pozadí, udržovat výkon SAP plánováním a prováděním strategií
o Monitorovat všechny systémy SAP (pracovní procesy, uživatele, systémové protokoly, výpisy, trasování vývojářů i systému, místo na disku atd.)

Váš profil:
o 5+ let (minimálně) praxe v SAP BASIS Administration.
o Obvykle 5+ let zkušeností v prostředí SAP, SAP S/4 HANA, Business Information Warehouse (BW4HANA), Business Intelligence (BI) atd.
o Požaduje se bakalářský titul, nejlépe v Informatice, inženýrství nebo příbuzné oblasti studia nebo ekvivalentní zkušenosti
o Zkušenosti se správou verzí včetně CHARM
o Praktická podpora v rušném prostředí
o Zkušenosti se správou libovolného ze systémů SAP HANA, ERP, Portal, BW, PI/PO, GRC, Gateway/Fiori, Solution Manager a SLD
o Instalace a správa systému SAP ABAP & JAVA
o SAP klientské kopie a aktualizace systému
o Pokročilé dovednosti písemné a verbální komunikace, prezentace a přesvě

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Deutsche Börse Prague Branch

Adresa:
Praha ,Praha
Internet:

Reagovat na nabídku Application Operations Engineer