Vedoucí optiky

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Věda a výzkum

Popis pracovní pozice:

Požadujeme: odborné vzdělání nebo praxi v oboru, pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, chuť učit se novým věcem, profesionální přístup k zákazníkům.
Nabízíme: práci v dynamické společnosti, samostatnou práci pod vedením zkušeného optometristy, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, práci na hlavní pracovní poměr, pravidelné dvoudenní školení dvakrát do roka placené zaměstnavatelem + průběžné zaškolování během roku, nástupní plat 30.000 Kč + odměny dle obratu.
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem kubec.lubomir@gmail.com

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: DR. OPTIK s.r.o.

Adresa:
Husovo náměstí 112 ,26901