Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

Obor:
Doprava a logistika,Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

Řízení autobusů (řidičský průkaz sk. D), Praxe v oboru.Vedení záznamů a dokladů o provozu vozidla
a o činnosti řidiče.Vydávání pokynů k zajištění bezpečné přepravy cestujících.
Kontrola technického stavu vozidla.
Dodržování pracovního rozvrhu, jízdního řádu a určené trasy.
Organizace přepravy cestujících včetně bezpečné přepravy jejich zavazadel, výběr jízdného, poplatků a náhrad podle přepravního tarifu, jená se o pravidelnou dopravu mezi ČR a Ukrajinou.

Stravenky, ubytovaní na pracovních cestách, mimo Prahy

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Vilartrans s.r.o.

Adresa:
Pod výtopnou 13 ,18600
Internet:

Reagovat na nabídku Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob