Linkový auditor (kvalitář/ka ve výrobě)

Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:
Chemie a potravinářství,Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

Popis pracovní činnosti:
" Dohled na kvalitu produktu ve výrobě, dodržování kvalitativních požadavků
" Provádění auditů na pracovišti
" Vstupní kontrola materiálu
" Laboratorní testování produktů a jejich archivace
" Zpracování reportů v Excelu

Pro tuto práci potřebujete:
" Zkušenosti z automotive
" SŠ vzdělání, technický směr výhodou
" Praxe na obdobné pozice výhodou
" Komunikativní znalost AJ výhodou nikoliv podmínkou
" Znalost práce na PC (především Excel, Word)
" Schopnost samostatného rozhodování
" Flexibilita (zastupitelnost s kolegy), práce na 3 směny
Co Vám můžeme nabídnout:
" nástupní mzda až 46.073 Kč měsíčně + po zaškolení postupné navyšování mzdy
" příplatek za odpolední směnu 15 Kč/hod.
" příplatek za noční směnu 25 Kč/hod.
" měsíční bonus 1.500 Kč
" stravenka ve výši 100 Kč za každý odpracovaný den
" mobilní telefon s firemním paušálem
" bonus za doporučení 10.000 Kč
" příspěvek na rekreaci 5.000 Kč za rok
" narozeninový dárek ve výši 500 Kč ve formě unišeků a další odměna při vašich životních událostech
" odměna za odpracované roky v naší společnosti
" roční bonus
" příspěvek na penzijní připojištění 3 % ze mzdy (po 1 odpracovaném roce)
" perspektivní zaměstnání s možností seberealizace a dalšího rozvoje
" práci v týmu se skvělým kolektivem

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Autoneum CZ s.r.o.

Adresa:
Bor ,Bor
Internet:

Reagovat na nabídku Linkový auditor (kvalitář/ka ve výrobě)