Řidič nákladních automobilů (řidičské oprávnění kategorie B)

Obor:
Doprava a logistika,Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

1. kontakt telefonicky v době 8:00 - 15:00 hodin, e-mailem. Tel.: 603 287 387, e-mail: keraghelova@diakoniebroumov.org
Požadavky: komunikační schopnosti, vozidlo dodávka Iveco daily, fyzická zdatnost - se závozníkem vybírání kontejnerů na použitý textil a sbírky ošacení na obecních úřadech v oblastech Ostravsko, Krnovsko, Opavsko, Třinec a Paskov, skládání materiálu do vagonu v Ostravě. Denní komunikace s dispečinkem i se sběrnými místy, základní znalost e-mailové komunikace k zasílání týdenního plánu. Řidič bude zaučen závozníkem, jedná se o dlouhodobého zaměstnance.

Zaměstnanecké výhody: nadlimitní diety, možnost vyjíždění a parkování v místě trvalého pobytu

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Diakonie Broumov, sociální družstvo

Internet:
www.diakoniebroumov.org

Reagovat na nabídku Řidič nákladních automobilů (řidičské oprávnění kategorie B)