Technik kontroly - defektoskopie

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Strojírenství

Popis pracovní pozice:

1. kontakt e-mailem: pavla.nemcicova@witkowitz.cz

Co vás čeká?
- provádění nedestruktivních zkoušek svarů a základního materiálu pomocí vizuální metody, ultrazvukových, elektromagnetických a kapilárních zkoušek a jejich následné vyhodnocení,
- vystavování protokolů, ,
- organizace a koordinace prací při řešení neshodných výrobků,
- úzká spolupráce s ostatními útvary ve společnosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
- středoškolské vzdělání technického směru,
- praxe v obdobné pozici minimálně 5 let,
- schopnost číst a orientovat se v technických výkresech,
- práce s normami a technickými dokumenty,
- základní znalost angličtiny,
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office),
- kvalifikace ve 2 st. dle ČSN EN 9712 (473) pro zkoušení UZ, MT, PT, VT
podmínkou,
- časová flexibilita,
- důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů,
- systematické myšlení s orientací na detail,
- proaktivní a iniciativní přístup,
- ochota učit se novému a dále se vzdělávat.

Nástup možný ihned nebo po dohodě.
Při oboustranné spokojenosti možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba, 13. mzda, mimořádné odměny, možnost navýšení mzdy po zkušební době, firemní vzdělávání, možnost pracovat na zajímavých projektech, mobilní telefon

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Angličtina

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s.

Adresa:
Pohraniční 3017 ,70300
Internet:
vitkovice-es.cz

Reagovat na nabídku Technik kontroly - defektoskopie