Vedoucí směny prodejna PEPCO

Obor:
Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Kontakt: e-mail: prace@pepco.eu
Počet hodin
týdně: 40, i o vikendech

Administrativní a ekonomické znalosti, Pokladna - základy

Náplň práce:
· samostatná organizace činností na směnách (koordinace 3 až 8 členného týmu)
· provádění pravidelných kontrol činností směny a zodpovědnost za výsledky daného dne
· podpora nových kolegů a kolegyň při jejich zapracování
· zodpovědnost za finanční hotovost a vyúčtování pokladen
· vykonávání všech provozních a manuálních činností včetně práce na pokladně
· motivace a podpora týmu, spolu s poskytováním průběžné zpětné vazby
· zajištění spokojenosti zákazníků prodejny dodržováním firemních pravidel
· zodpovědnost za vedení prodejny v době nepřítomnosti vedoucí/ho
· příprava prodejny na pravidelnou inventuru
· péče o vzhled a čistotu prodejny

Nabízíme:

o práce v rozvíjející se společnosti - možnost kariérního postupu
o dvousložkový plat (fix prémie)
o slevy na zaměstnanecké nákupy
o propracovaný systém zaškolení a interního vzdělávání
o flexibilní pracovní doba
o stravenky v nadštandardní hodnote

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: PEPCO Czech Republic s.r.o.

Adresa:
Opatovská 1753 ,14900
Internet:

Reagovat na nabídku Vedoucí směny prodejna PEPCO