Pracovní nabídka Obchodní zástupce od firmy Artspect, a.s.

Obchodní zástupce

Lokalita:
Kraj Vysočina
Obor:
Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Požadujeme: znalost: Microsoft Excel - pokročilý, řidičský průkaz - skupiny B, vzdělání ideálně v technickém oboru, dobré organizační a komunikační dovednosti, schopnost samostatně pracovat a plánovat, aktivní přístup k práci a spolehlivost, časová flexibilita. Zkušenosti s vedením projektů výhodou.
Nástup možný ihned!
Nabízíme: náborový příspěvek 5000,- Kč, procenta ze zisku, po zapracování prémie až 20% ze základní mzdy, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění, notebook, mobil.

Požadavky na pracovníka:

Jiné

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Artspect, a.s.

Adresa:
Kamarytova 180 ,39601