Shift plánovač

Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:
Audit daně účetnictví

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:
Vytvořit plán poptávky, který by sladil dostupnost materiálu s poptávkou zákazníků.
Vytvářet a udržovat týdenní plán hrubého řezu kapacity
Vytvářet a udržovat týdenní výrobní plány podle procesů
Předávat informace o poptávce všem klíčovým zúčastněným stranám.
Plnit klíčové ukazatele společnosti
Zajistit plnění ukazatelů efektivity.
Výše uvedený seznam úkolů není vyčerpávající a může se měnit v závislosti na potřebách podniku.
Požadujeme:
Prokazatelná znalost plánování výroby v dynamickém výrobním prostředí
Týmový hráč, který dokáže komunikovat se všemi lidmi na všech úrovních organizace a navazovat s nimi vztahy
základy práce s PC
ochota pracovat ve 3 směnném provozu
Nabízíme:
práci v čistém, tichém, klidném prostředí (žádná výrobní linka)
dobré finanční ohodnocení
13. plat
25 dnů dovolené
stravenkový paušál 120 Kč za odpracovaný den
příplatek 25% za noční směny
dopravu z Plzně
1000 Kč na Sodexo kartu každý měsíc (po zkušební době)
příspěvek na penzijní připojištění (po zkušební době)
Prvotní kontakt na zaměstnavatele:
- telefonicky: 9:00-15:00 na tel . 736 291 916

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: National Pen Czech s.r.o.

Adresa:
Dobřanská 537 ,33209