MONTÁŽNÍ A SERVISNÍ TECHNIK/-ička slaboproudých systémů

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Chemie a potravinářství,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Požadavky:
- SŠ vzdělání v oboru elektro - slaboproud
- vyhl.50/1978 sb.§5 a výše
- uživatelská znalost práce na PC
- ŘP sk.B
- schopnost a ochota učit se
- samostatnost, flexibilita, komunikativnost
- výhodou - zkušenost (montáž, servis) + s některou z technologií: EZS (PZTS), EPS, CCTV apod.
- ochota cestovat (klientská síť po celé ČR)
- PD: 7,00-15,30 hod.

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky 100 Kč/den, možnost zvýšení kvalifikace a odborných znalostí, pestrou a různorodou práci v oblasti slaboproudých technologií, HPP na dobu neurčitou na plný úvazek, firemní auto i k soukromým účelům, firemní mobil a notebook, velmi zajímavou nástupní mzdu+roční bonusy.

Hlásit se: paní Tereza Vildová, tel.č.:800 114 116, e-mail: vildova@kzsystem.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: KZ system s.r.o.

Adresa:
Ke Koupališti 1257 ,43401

Reagovat na nabídku MONTÁŽNÍ A SERVISNÍ TECHNIK/-ička slaboproudých systémů