Manažer/ka prodejny

Obor:
Management,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Lenka Lockenbauerová, tel.: 725 259 608, e-mail: lenka.lockenbauerova@grandoptical.cz
Pracuje se na směny / ranní, odpolední, víkendy
Požadujeme plynulou znalost českého a ruského jazyka
Zkušenosti s vedením týmu min. 6 lidí
Minimální zkušenost z obdobné pozice 1 rok
Požadujeme:
komunikativnost, asertivita, rozhodnost, obchodní duch, lídr
řízení a motivace týmu, stanovování priorit, prosazování změn, vyjednávání

Cafeteria, Příspěvek na Multisport kartu, prodejní soutěže, slevy na produkty, 24 dní dovolené, pracovní uniformu, výhodný O2Family Tarif, příspěvek na stravné

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: GrandVision CZ s.r.o.

Adresa:
Veletržní 1623 ,17000