Technolog - normovač

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Kontakt: pavla.nemcicova@witkowitz.cz

Co vás čeká?
- vytváření technologických postupů podle konstrukční dokumentace,
- kontrola a aktualizace již vytvořených norem dle skutečně zaznamenaných výrobních
časů,
- optimalizace stávajících technologických postupů za účelem zvýšení efektivity výroby,
- komunikace s útvarem konstrukce a řízení kvality z důvodu racionalizace výkresové
dokumentace
- komunikace s pracovníky výroby a implementace jejich zlepšovacích návrhů,
- ověřování nových postupů výroby a spolupráce na realizaci technologických změn,
- podílení se na strategickém směřování oddělení technologie.
- stanovení norem spotřeby času technologických operací dle normativů.
- ověřování norem spotřeby času na dílně
- provádění časového snímku činnosti pro nové nebo upravené technologie výroby
- tvorba (alespoň částečná) normativů z naměřených/zjištěných hodnot spotřeby času
- podílet se na optimalizaci technologie / technologických postupů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
-středoškolské/vysokoškolské vzdělání technického směru,
- schopnost číst a orientovat se v technických výkresech
- znalost technických norem a čtení výkresové dokumentace,
- min. 2 roky praxe v oboru technologické přípravy výroby,
- porozumět psanému textu alespoň v anglickém jazyce,
- znalost normování/stanovení normy spotřeby času dle normativů technologických operací (alespoň některých s vyjmenovaných) - svařování (ruční, automatem), obrábění, zámečnické práce (skružování, ohýbaní, rovnání lisem apod.)
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office - Outlook, Word, Excel),
- časová

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s.

Adresa:
Pohraniční 3017 ,70300
Internet:
vitkovice-es.cz