Řidič silničních motorových vozidel

Lokalita:
Plzeňský kraj
Obor:
Doprava a logistika

Popis pracovní pozice:

řidičský průkaz pro řízení vozidel nad 7,5 t (ŘP skupiny C+E)
profesní průkaz řidiče z povolání
(organizace zájemcům o zaměstnání, kteří nevlastní profesní průkaz, umožní na základě kvalifikační dohody, průkaz získat)
platné dopravně-psychologické vyšetření
další odborná způsobilost výhodou (jeřábník, vazač, strojník, průkaz na motorovou pilu, aj.)

ihned zvláštní příplatek za komunikace 3 500 Kč, po zapracování osobní příplatek, čtvrtletní odměny, dovolená 25 dní, 5x sick day ročně, příspěvek na penzijní připojištění, na stravování, permanentky na sportovní utkání, vitamínové doplňky

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace

Adresa:
Úněšov 95 ,33038
Internet:

Reagovat na nabídku Řidič silničních motorových vozidel