Zdravotní sestry - všeobecné

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Farmacie a zdravotnictví

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: Tepelská 752/22, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní doba: denní 7:00-19:00 h x noční 19:00-7:00 h. Náplň práce: poskytování ošetřovatelské péče dle plánu ošetřovatelské péče bez odborného dohledu, provádění základní rehabilitační péče klientům, vedení zdravotní a sociální dokumentace, spolupráce s pracovníky přímé obslužné péče. Požadujeme: praxe výhodou (není podmínkou). Nabízíme: zaměstnanecká strava, příspěvek na penzijní připojištění, odborné vzdělávání, benefitní karta, volný vstup do městského plaveckého bazénu. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat každý pracovní den 7:30-16:00 h) anebo e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Domov pro seniory a dům s pečovatelskou službou Mariánské Lázně, příspěvková organizace

Adresa:
Tepelská 752 ,35301
Internet:

Reagovat na nabídku Zdravotní sestry - všeobecné