Administrativní pracovník/ce e-shopu

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Administrativa a organizace,Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

Pracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: administrativní činnost v informačním systému spojená s provozem internetového
obchodu, komunikace se zákazníky (telefonicky, e-mail)
- Požadavky: vhodné i pro absolventy, výborná znalost českého jazyka a gramatiky, dobré vyjadřovací schopnosti, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
- Výhodou: znalost anglického, německého popř. slovenského jazyka
- Možnost práce i na zkrácený úvazek
- Benefity: příspěvek na stravu, sleva na zboží pro zaměstnance
- Své životopisy s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: personalni@matyska.cz. Do předmětu uveďte název pozice - Administrativní pracovník/ce.

Požadavky na pracovníka:

Znalost jazyka: Čeština

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Matyska a.s.

Adresa:
Slobodova 608 ,76861
Internet:

Reagovat na nabídku Administrativní pracovník/ce e-shopu