UČITEL/UČITELKA STŘEDNÍ ŠKOLY

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - plný úvazek
Lokalita:
Olomoucký kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

Své životopisy prosím zasílejte na kontaktní e-mailovou adresu: nabor.OLK@euroinstitut.cz.
Termín nástupu: kdykoliv

Jsme Střední škola Euroinstitut v Olomouckém kraji, zaměřená na vzdělávání dospělých žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, trvale žijících v domovech pro osoby se zdravotním postižením, kde probíhá výuka. Hledáme plně kvalifikovaného učitele střední školy pro práci s naší cílovou skupinou s akcentem na praktický způsob vedení výuky.

Požadované vzdělání - odborná kvalifikace učitele všeobecně-vzdělávacích předmětů nebo učitele odborných předmětů střední školy nebo učitele praktického vyučování včetně vzdělání v oblasti pedagogických věd zaměřeného na speciální pedagogiku pro učitele. Střední vzdělání ukončené výučním listem v některém z oborů praktického vyučování vítáno.

Využijeme: kreativitu, flexibilitu a praktický přístup ve výuce, dobré organizační a komunikační schopnosti, schopnost práce s IT technikou v pedagogickém procesu a v administrativních činnostech, zálibu v práci s žáky v terénu.

Poznámka: Pracovní úvazek na dobu určitou, po zapracování a prokázání schopností adaptace na specifika práce s cílovou skupinou možné na dobu neurčitou. Plný i částečný úvazek

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Střední škola Euroinstitut v Olomouckém kraji

Informace:

Adresa:
Havlíčkova 378 ,79827
Kontakt:
Kontaktní osoba:
Internet:

Reagovat na nabídku UČITEL/UČITELKA STŘEDNÍ ŠKOLY

Copyright (c) 2004 - 2005 Nabídky práce s.r.o. Všechna práva vyhrazena. - Práce | Ochrana osobních údajů