Pracovní nabídka Hospodyně v domácnostech od firmy PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.

Hospodyně v domácnostech

Lokalita:
Zlínský kraj
Obor:
Služby zákazníkům

Popis pracovní pozice:

Popis práce:
Zajištění úklidu a udržování čistoty v domácnosti
Organizace domácích úkolů a správa harmonogramu
Pomoc s přípravou jídel a zajištění stravování
Podpora při běžných provozních činnostech
Požadavky:
Zkušenost s provozem domácnosti a péčí o domácí prostředí
Dobrá organizační schopnost a schopnost efektivně plánovat úkoly
Spolehlivost a pečlivost
Schopnost komunikovat a spolupracovat s ostatními členy týmu

Benefity: Mimořádně a nadstandardně atraktivní finanční ohodnocení
Stabilní a dlouhodobá pracovní příležitost s možností finančního i pracovního růstu
Mimořádně atraktivní pracovní doba, 10 11 odpracovaných dní formou prodloužených směn a 20 dní volna!
Přátelské pracovní prostředí
Možnost osobního a profesního rozvoje
Pokud máte vážný zájem o tuto atraktivní pozici, zašlete svůj životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu.

E-mail pro zaslání životopisu: personalni@ifzone.eu

Odměna: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s.

Adresa:
Jasenná 121 ,76313