Ved. provozu v ubyt., strav. a poh. (kromě škol. jíd. a m.)

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Chemie a potravinářství,Výroba provoz a řemesla,Gastronomie a cestovní ruch

Popis pracovní pozice:

51203 Pomocní kuchaři
ZamK
Kontakt: osobně po předchozí tel. domluvě 736 501 453, e-mailem bvrastilova@gmail.com

Náplň práce:
zodpovědnost za hladký provoz restaurace, za stanovené výsledky, vedení zaměstnanců - starost o provoz a hospodářské výsledky hotelu, o propagaci a marketingové kampaně, spolupráce s externími dodavateli jednotlivých služeb - reprezentování

Požadavky:
znalost korejského jazyka z důvodu komunikace s korejskými dodavateli a vedením restaurace

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Bann Gaya Korea s.r.o.

Adresa:
Škroupova 536 ,70200

Reagovat na nabídku Ved. provozu v ubyt., strav. a poh. (kromě škol. jíd. a m.)