Řidič/ka trolejbusu v MHD

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Doprava a logistika,Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

Požadujeme: dobrý zdravotní stav, bezproblémová komunikace v českém jazyce, minimálně řidičský průkaz skupiny "B" vydaný v ČR, věk nad 21 let, časová flexibilita - plán směn dle potřeb zaměstnavatele, profesionální chování a příjemné vystupován
Zaměstnanecké výhody: náborový příspěvek ve výši 20.000,- Kč
5 týdnů dovolené, stravenky zdarma, pojištění odpovědnosti z výkonu povolání, benefitní poukázky (kultura, sport) plně hrazené zaměstnavatelem, zaměstnanecké jízdné včetně výhod pro rodinné příslušníky, příspěvek na rekreaci dětí, příplatky nad rámec zákoníku práce, další příspěvky ze sociálního fondu
Kontakt: telefonicky Po - Pá od 8:00 - 15:00 hod. ( Klára Černá, tel. 475 652 106, Tereza Malířová, tel. 475 652 107) nebo na e-mail.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s.

Adresa:
Jateční 426 ,40001