Vývojáři SW

Obor:
IT - software vývoj aplikací

Popis pracovní pozice:

Kontakt: Kavková Markéta, e-mail: marketa.kavkova@ibs-sro.com

GAT Member of technical staff - Popis pozice/ vítáno: Práce s rozsáhlým multicloudovým prostředím, upgradech, správě problémů, na produkčních a neprodukčních prostředích a zajišťovat spolehlivý a bezpečný provoz všech služeb.
Automatizovat poskytování cloudové infrastruktury, aktualizace a vynucování základních bezpečnostních standardů pomocí nástrojů Infrastructure as code, jako je Terraform, Cloud Formation, Cloud Custodian.
Zajistit stálou dostupnost naší cloudové infrastruktury udržováním systémů pro definování SLA a SLO.
Vývoj a zavádění správy cloudu ve velkém měřítku.
Poskytování technické podpory pro cloudovou infrastrukturu a služby.
Vyvíjení dokumentace a runbooků pro správu a údržbu cloudové infrastruktury.
Vytváření nástrojů a procesů, které pomohou vlastníkům posuzovat cloudové služby s cílem zlepšit efektivitu nákladů na cloud.
Spolupráce s projektovými manažery a inženýry s cílem zajistit hladký průběh kritických a časově citlivých projektů a dosažení obchodních výsledků.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Pure Storage Czech Republic s.r.o.

Adresa:
Praha ,Praha