Psycholog/psycholožka SPC

Obor:
Vzdělávání výuka a školství

Popis pracovní pozice:

PhDr. Martina Malotová, MBA, e-mail: info@skolazrak.cz

Psycholog/psycholožka do SPC na 0,5 -1,0 úv. s nástupem co nejdříve.
Požadujeme VŠ jednooborová psychologie, psychoterapeutický výcvik není podmínkou, zkušenosti v práci s dětmi s postižením, znalost základních testových baterií, bezúhonnost.
Nabízíme přátelský kolektiv, podpora celoživotního vzdělávání v daném oboru, centrum výborně vybavené testovými materiály, vlastní vyšetřovna.

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na MultiSport kartu

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Základní škola pro zrakově postižené, Praha 2, nám. Míru 19

Adresa:
náměstí Míru 601 ,12000