Provozní elektrikáři - elektromontéři

Lokalita:
Karlovarský kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Stavebnictví a reality

Popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce: Lázeňský dům Kijev, Národní 15, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba: jedná se o zaměstnání s 8-hodinovou pracovní dobou (se začátkem směny v 7:00 h). Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, občanská bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, osvědčení (odborná způsobilost v elektrotechnice podle vyhlášky č. 50/1978 Sb.), praxe v oboru vítána. Nabízíme: stabilní společnost, příjemné prostředí, 5 týdnů dovolené, závodní stravování atd. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 8:00-14:00 h) anebo e-mailem.

Požadavky na pracovníka:

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace

Adresa:
Národní 15 ,35101
Internet:

Reagovat na nabídku Provozní elektrikáři - elektromontéři