SERVISNÍ A MONTÁŽNÍ TECHNIK KOMPRESORŮ A KOMPRESOROVÝCH STANIC

Lokalita:
Liberecký kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika

Popis pracovní pozice:

TECHNO-AIR s.r.o. - specializovaný dodavatel v oboru techniky stlačeného vzduchu

Společnost přijme pracovníka na pozici:

Náplň práce:
o instalace, servis, údržba a opravy kompresorů a souvisících zařízení (zaškolíme)
o součinnost při dodávkách, realizacích a zprovozňování kompresorových stanic

Požadujeme:
o středoškolské vzdělání nebo vyučení v oboru elektro-silnoproud (vyhláška 50 výhodou) nebo strojním
o zkušenosti s opravami strojů výhodou
o řidičské oprávnění sk. B
o technické myšlení

Osobnostní předpoklady:
o zodpovědnost
o spolehlivost
o samostatnost

Nabízíme:
o samostatnou a perspektivní práci
o zaškolení v rámci působení společnosti
o motivující platové ohodnocení

Pracovní vztah: Hlavní pracovní poměr

Termín nástupu: možno ihned, popř. dle dohody

Nabídky uchazečů se strukturovaným životopisem, adresou a telefonem zasílat výhradně písemně na níže uvedené kontakty, vybrané uchazeče následně pozveme na osobní jednání.

Tel./Fax.: (+420) 483 360 125, 483 360 145
E-mail : technoair@technoair.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: TECHNO-AIR, s.r.o.

Adresa:
Liberecká 713 ,46601

Reagovat na nabídku SERVISNÍ A MONTÁŽNÍ TECHNIK KOMPRESORŮ A KOMPRESOROVÝCH STANIC