Referent logistiky

Lokalita:
Olomoucký kraj
Administrativa a organizace,Doprava a logistika,Státní, veřejná správa

Popis pracovní pozice:

Nástup možný ihned. Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.

Náplň práce:
Práce v oddělení logistiky - příjem objednávek, příprava podkladů pro expedici.

Požadavky:
Anglický jazyk aktivně, spolehlivost, flexibilita

Nabízíme:
Dlouhodobou pracovní perspektivu a zázemí stabilní české společnosti; Stravenky v hodnotě 100 Kč; Odměny za nízkou nemocnost; Odměnu na letní a zimní dovolenou; Firemní akce; Možnost karierního růstu.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) an email:zamestnani@mglsro.cz
Volné místo referent logistiky pro lokalitu Bělotín.

Požadavky na pracovníka:

Angličtina Aktivní

Nabízíme:

Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz
Tuto pozici nabízí: M G L s.r.o.

Adresa:
188 ,Bělotín ,753 64
Kontakt:
+420 581 696 008
Kontaktní osoba:
Jarmila Blažková