Automechanici

Typ pracovního poměru:
Dohoda o pracovní činnosti
Obor:
Strojírenství,Výroba provoz a řemesla,Automobilový průmysl

Popis pracovní pozice:

Taláková Martina, tel.: 570 582 858, e-mail: martina.talakova@bestdrive.cz
osobně: Jeremiášova 1050/20, Praha 5 - Stodůlky

Náplň práce
* Budete provádět základní a rozšířené autoservisní činnosti na osobních vozidlech.
* Během jarní a podzimní sezóny se budete věnovat více pneuservisu.
* Pracovat budete 40 hodin/týden dle naplánování s vedoucím pobočky. V sezóně i více, ale za přesčasy u nás dostanete zaplaceno nebo si vyberete náhradní volno.

Požadavky na uchazeče
* vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném oboru
* praxi v autoservisu alespoň rok nebo zájem o obor
* řidičský průkaz sk. B.
* fyzická zdatnost
* výpis z rejstříku trestů

Bonusy/prémie k základní mzdě, dovolená 5 týdnů, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky, vzdělávací kurzy

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ContiTrade Services s.r.o.

Adresa:
Praha ,Praha