Pracovní nabídka Operátor kontaktního centra od firmy mBank S.A., organizační složka

Operátor kontaktního centra

Typ pracovního poměru:
Pracovní poměr - plný úvazek
Lokalita:
Praha
Obor:
Telemarketing

Popis pracovní pozice:

prvotní kontakt e-mailem: join@mbank.cz
Co Tě s námi v nové pozici čeká?
o poradenství, servis, pomoc a prodej s konkrétními kroky při využívání našich produktů - po telefonu, přes email a sociální sítě
o žádné "studené" kontakty, klienti volají nám
o provozní doba mLinky je: Po - pá 8:00 - 20:00 hod. SO + NE, 8:00 - 17:30 hod.
o Pracujeme na 8,5 hodinové směny, máme postupné nástupy do zaměstnaní (8:00 - 11:30), na jednoho kolegu vychází 2-3 víkendové dny za měsíc. V práci jsme maximálně 5 dní po sobě.
Co je pro takovou pozici potřeba?
o pro nás je podstatná maturita, komunikační dovednosti, vidět smysl v porozumění a pomoci klientovi, profesionalita, běžná uživatelská úroveň práce s PC a dobrá nálada (bez té se to neobejde)??. Co Ti nabízíme my?
o nástupní fixní mzda je 29000 Kč/ měsíc. Pokud se ti bude dařit, můžeš každý měsíc získat i kvalitativní bonus až 3000 Kč. A to není všechno - svoji mzdu můžeš výrazně ovlivnit i velice atraktivním prodejním bonusem! I naši nováčci si tak běžně přilepší v průměru o dalších 7 000 Kč za měsíc. Po prvním roce v našem teamu ti fixní mzdu navýšíme. Pokud se ti bude skutečně dařit, dostaneš příležitost složit seniorské zkoušky a navýšit tak svoji fixní mzdu.
o vedle jistoty pracovní smlouvy také škálu benefitů (vždy je fajn mít něco navíc), otevřená firemní kultura, časová flexibilita, kariérní rozvoj a různé projekty, do kterých se můžeš zapojit!
o důkladné 6 týdenní zaškolení, které zahrnuje prezenční školení, praktický trénink a postupnou adaptaci na samostatnou práci s podporou supervizora, trenérů a zkušenějších kolegů. Samozřejmě

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: mBank S.A., organizační složka

Informace:

Adresa:
Pernerova 691 ,18600
Kontakt:
Kontaktní osoba:
Internet:

Reagovat na nabídku Operátor kontaktního centra

Copyright (c) 2004 - 2005 Nabídky práce s.r.o. Všechna práva vyhrazena. - Práce | Ochrana osobních údajů