Technik/Technička kvality

Lokalita:
Ústecký kraj
Obor:
Elektrotechnika a technika,Telekomunikace

Popis pracovní pozice:

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: Igor.culek@zf.com

Požadujeme - technická SŠ, příp. VŠ, se zaměřením elektro, uvítáme aktivní znalosti a zkušenosti v elektrotechnice, opravy elektro, používání měřících zařízení, radioamatér, německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni, PC dovednosti (Windows, MS Office), orientace v pojmech IATF 16949 z pohledu QL, časová flexibilita

Termín nástupu ihned

Nabízíme - 13. a 14. plat, týden dovolené navíc, nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu, jazykové kurzy)

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: ZF Electronics Klášterec s.r.o.

Adresa:
Osvobozená 780 ,43151