Uklízeč/ka

Lokalita:
Středočeský kraj
Obor:
Obchod prodej a nákup

Popis pracovní pozice:

O nás: jsme firma. která se specializuje na pořádání sezónních dětských pobytů. Aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pozici Uklízečka pro RS Šlovice, které se nachází ve středočeském kraji cca 20 km od Rakovníka
Popis pracovní pozice: denní úklid sociálních zařízení 3x denně, včetně zrcadel, podlah, košů, zodpovědnost za kompletní pořádek ve společenských místnostech/učebnách, úklid společných chodeb - vytření/vysátí povrchu, doplnění chybějícího materiálu na sociálních zařízeních, průběžný úklid venkovních prostorů. Po každém skončení turnusu probíhá hromadný úklid všech ubytovacích prostorů. Pokoje ani chatky ubytovaných v průběhu pobytu neuklízí ani jim nevynáší koše.
Požadavky: spolehlivost a zodpovědnost, výpis z rejstříku trestů, smysl pro pořádek, preciznost
Nabízíme: dobré platové ohodnocení, ubytování a strava zdarma, možnosti další spolupráce
Pracovní doba: krátký/dlouhý týden (možné úpravy dle dohody.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 774780144 nebo e-mailem personalni@starline.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Star Line - školy v přírodě, s.r.o.

Adresa:
Hřebečníky 145