Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat - Stájník

Lokalita:
Jihočeský kraj
Obor:
Zemědělství a lesnictví,Výroba provoz a řemesla

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:
- kydání, stlaní a čištění stájí
- nahánění dobytka
Požadujeme:
- schopnost zacházet s hospodářskými zvířaty
- schopnost učit se nové věci
- samostatnost a spolehlivost
- práce fyzicky náročná, vhodná spíše pro muže
- Řidičský průkaz B

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- pronájem bytu za velmi příznivou cenu
- dohodu o uhrazení poplatku za řidičský průkaz skupiny T

Zaměstnanecké výhody: zvýhodněné stravování, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, roční prémie, možnost rekreace na podnikové chatě na Lipně, naturálie.

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Zemědělské družstvo Podkleťan Křemže

Adresa:
Křemže 178 ,38203

Reagovat na nabídku Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat - Stájník