Řidič – řidička autobusu

Lokalita:
Moravskoslezský kraj
Obor:
Doprava a logistika,Zemědělství a lesnictví

Popis pracovní pozice:

z: 10.07.2023, a: 21.12.2023 - náborový příspěvek ve výši 30 000 Kč

Požadujeme:
- řidičské oprávnění pro skupinu D včetně odborné způsobilosti pro skupinu D,
- digitální kartu,
- zdravotní způsobilost,
- psychologické vyšetření od akreditovaného psychologa ČR,
- výpis z rejstříku trestů,
- flexibilitu, spolehlivost, komunikativnost,
- praxe v oboru vítána,
- vyučen v oboru automechanik, opravář, autoelektrikář, opravář zemědělských strojů apod. - výhodnou.

Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na penzijní a životní pojištění od zaměstnavatele,
- týden dovolené navíc,
- příspěvky na lázeňskou péči v Darkově nebo Brusně (SK),
- stravenkový paušál - stravné.

Kontaktní osoba: p. Jana Hlaváčová,
Telefonicky na čísle: 602 517 150,
E-mail: jana.hlavacova@zgroupbus.cz

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: Z-Group bus a.s.

Adresa:
Dělnická 831 ,74221