Finanční specialista senior

Lokalita:
Liberecký kraj
Obor:
Personalistika a lidské zdroje

Popis pracovní pozice:

Pozice zahrnuje následující činnosti:
- péče o nové i stávající klienty
- komunikace s klienty na pobočce i po telefonu; řešení požadavku klienta
- příprava finančního plánu pro klienta a jeho realizace
- komunikace s obchodními partnery
- mzda 45.000,- až 90.000,- Kč hrubého
- pracoviště Partners Market Semily, Tyršova 27, 513 01
- zaměstnanecké benefity: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění

Požadavky:
- minimálně úplné střední vzdělání s maturitou
- dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- obchodní talent
- dobrá znalost práce na PC
- pracovitost, pracovní nasazení a pozitivní přístup k práci
- samostatnost, flexibilita, zodpovědnost

Požadavky na pracovníka:

Nabízíme:

Tuto pozici nabízí: PM Semily s.r.o.

Adresa:
Tyršova 27 ,51301
Internet:

Reagovat na nabídku Finanční specialista senior